Siedziba

W Joinville, oprócz głównego zakładu produkcyjnego, znajduje się także siedziba Zarządu oraz Działy Technologii, Sprzedaży i inne. Bezpośrednie dane poszczególnych Działów znajdują się w zakładce Kontakty
(w górnej części menu).
Rua Albano Schmidt 3400
89227-901 – Joinville, S.C. – Brazylia

Zakłady produkcyjne

Joinville

ZakladJoinvilleZakład w Joinville mieści się na działce o powierzchni 1 208,000 m2 z zabudową o powierzchni 172 000 m2. Jego moc produkcyjna wynosi 445 000 ton rocznie.
Zakład produkuje kadłuby silników, głowice i inne części do pojazdów, urządzeń kolejowych i maszyn, a także elementy rur, śrut i pręty.
W kompleksie Joinville mieści się także maszynownia, która odpowiada za wykończenie części przekazywanych bezpośrednio na linie montażowe
u klientów.Accordion Sample Description


Zakład w Mauá (Brazylia)

ZakladMauaMiasto Mauá jest położone w regionie ABC w obszarze aglomeracji São Paulo, gdzie znajduje się większość brazylijskich fabryk samochodowych.Ten zakład, o łącznej powierzchni działki 100 000 m2 i powierzchni zabudowy 36 000 m2, jest wydzielony dla klientów sektora motoryzacji, a jego moc produkcyjna wynosi 95 000 ton rocznie.

 

 

 


Zakład w Saltillo (Meksyk)

ZakladsaltilloMiasto Saltillo jest położone w stanie Coahuilla w północnym Meksyku.
Zakład produkuje głównie dla przemysłu motoryzacyjnego, specjalizując się w kadłubach silników i głowicach. Jego moc produkcyjna to 216 000 ton rocznie.

 

 


Zakład w Ramos Arizpe (Meksyk)

ZakladRamosArizeMiasto Ramos Arizpe znajduje się w stanie Coahuilla w północnym Meksyku.
Zakład specjalizuje się w produkcji dla branży motoryzacyjnej, m.in. w kadłubach silników i głowicach. Ma moc produkcyjną 92 000 ton rocznie.

 

 


Biuro sprzedaży:

Brazylia
Stany Zjednoczone
Meksyk
Niemcy

Oficjalny dystrybutor w Polsce Hydroexpress Flormet Exec (Grupa HFE)